Velilerimizin Düşünceleri

Anaokulu kelimesinin çok yakıştığı, birbirinden değerli, sevgi dolu öğretmenlere sahip, tüm öğretmenlerin tüm öğrencileri tanıdığı, Atatürk ilkelerine sahip çıkan, cumhuriyet çocukları yetiştiren, 2 yılımızı çok güzel hatıralarla geçirdiğimiz okulumuz…

Bando bizim için hep özel olacak. Bize kattığı tüm dostluk ve güzellikler için okul kurucusu Serdar Karaduman’a, tüm öğretmenlerimize, hemşiremize ve çocuklarımıza özenle destek olan görevlilerine çok çok teşekkür ederiz.
Zehra KOCAMAN 

Oğlum Mir için yapılan herşey için aşçısından hemşiresine öğretmenine tüm Bando Ailesine çok teşekkür ederim. Ticarethane Sıfatından çok uzakta bir eğitim kurumu olan Bando ile tanışmak bizler için çok büyük bir şans, oğlum için ise gelecekte bahsedeceğini harika bir temel. İyi ki varsınız.
Doğukan İZCAR

Kızımız Zeynep Ada’nın hayata atacağı ilk adımın temellerini, sizin sevgi dolu uzman kadronuzun kollarında atmış olması geleceğe yapmış olduğumuz en büyük yatırım oldu. Akademik ve kişisel eğitiminin, sayenizde temelden desteklenmesi onun hayata olan duruşunu belirleyecek. Bunun meyvesini “aydın gençler” olduklarında hep birlikte gurur duyarak izleyeceğimiz gün yiyeceğiz. Lütfen ışık tutmaya devam edin. İyi ki varsınız, emeğinize sağlık..
Dilem & Hatay KOCAMAN 2017

Uzun bir araştırma sonucu verdiğim en doğru karar size her şeyim kızımı emanet ettim. Özverili, güvenli, titiz, eğitimcisinden mutfağına, hemşiresine… Çocuklarımıza kattığınız sınıf içi ve dışı olağanüstü etkinlikleriniz, velileri düzenli bilgilendirmeleriniz daha bir çok şey… Salt ticari bir yaklaşımla bakmak yerine, iyi ki sizin gibi profesyonel işini hakkı ile severek yapan bir ekibi tanımışım. Tansu hnm, Serdar bey, Gülseren hnm çoook teşekkür ederim.
Selma ERDOĞAN 2017

Hem büyük kızımız Deniz’imizi, hem de küçük kızımız İnci’mizi sizler gibi işinde uzman eğitimcilere teslim ettiğimiz için çok şanslıyız. Verdiğiniz eğitim ile yavrularımıza nasıl katkı sağladığınızı gün geçtikçe daha iyi anlıyoruz. İyi ki varsınız, iyi ki sizleri tanımışız, iyi ki kızlarımızı sizin emin ellerinize bırakmışız. Binlerce teşekkürler.
Candan – Ömer SANCAK 2012

Kızım ve oğlum aynı anaokulundan mezun oldukları için çok şanslılar.Atatürkçü ve çağdaş eğitimin adresi Bando Çocuk Evi ‘ne katkılarından dolayı binlerce teşekkürler. .İyi ki varsınız.
Sevim & İlker KARAMEŞE 2012

İlk sizinle konuşmaya geldiğim günü hatırlıyorum sıradan para için kurulan bir okul düşünüyordum burun kıvırarak geldim. Ama şu an kendimden utanıyorum. Öncelikle size bu işe ve çocuklara bu kadar sahip çıktığınız onları mutlu etmek için elinizden geleni yaptığınız için; Sonrasında öğretmenlerinize evlatlarımızla bu kadar güzel ilgilendikleri her şeylerine koşturdukları ve verdikleri eğitim için; daha sonra hemşirenize çocuklarımızın sağlığına verdiği önem ve ciddiyete; servis şoförünüze ve hostesinize evlatlarımıza verdikleri değer için ve daha bilmediğim okulda çalışan aşçısı, temizlikçisi.. vb. herkese ve güler yüzünüze sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Gülen yüzünüz solmasın okulumuz daim olsun.
Ahmet T. ÖZDEMİR 2017

Kızım 2,5 yaşından beri sizin yanınızda.Geçen 3,5 yıllık süre zarfında gerek eğitim,(türkçe,ingilizce) gerek sosyalleşme ( at binme,tiyatro,müze,fabrika vs…) gerekse davranışsal açıdan pozitif anlamda gelişimini görmek bizi ailesi olarak çok mutlu ediyor. Sizlerde bizim ailemizin bir parçası oldunuz,iyi ki varsınız…
Murat ÖÇALAN 2017

Biz Gözbebeğimiz olan Kaan’ımızı verebileceğimiz öncelikle güvenli, sevgi dolu, çocuğumuzun ilkönce kendini mutlu hissedip eğlenebileceği ve sonrasında birşeyler öğrenip gelişimine destek olabilecek, sabah okula giderken ağlamayıp aksine sevineceği ve ikinci bir aile gibi benimseyeceği bir okul arıyorduk. Tüm bunların hepsini sizde bulduk. Herşey için çok teşekkürler.
Leyla & Ahmet ELMALI 2017

2006 Haziran ayında gözümüzün bebeği Ece sayesinde tanıştığımız Ece’nin kardeşi Mehmet Ege, kuzenlerimiz Arda ve Zeynep Ada ile halen devam eden dostluğumuzun ömür boyu sürmesini temenni ediyoruz. Çocuklarımıza eğitim hayatlarının ilk basamaklarında kattıklarınız için sonsuz teşekkürler…
Filiz – Turan – Ece – Mehmet Ege CAYAN